Także no. No no no moce
TESTOWE FORUM

Join the forum, it's quick and easy

TESTOWE FORUM
TESTOWE FORUM
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Shin
Wilczur, poziom E
Wilczur, poziom E
22/1/2018, 15:50
We wstępie napiszę do was prośbę, by nie wysyłać prywatną drogą propozycji. Od tego jest dział, który dodatkowo umożliwia wypowiedzenie się wszystkim użytkownikom, a nie wybranym. Weźcie pod uwagę również fakt, że zmiany nie dotykają wyłącznie waszych postaci, ale także userów nowych lub tych, którzy nie mieli realnej szansy na oddanie swojego głosu. Grajmy fair play.



Uwaga! Większość z poniższych propozycji nie jest mojego autorstwa. Wrzucam je tutaj, ponieważ obiecałem zebranie wszystkiego do kupy i omówienie sprawy na łamach forum — jeżeli coś przekręcę lub źle przedstawię to mnie poprawcie.

SPRAWA PIERWSZA — ANIOŁY I i II GENERACJI
Padła propozycja, aby anioły nie posiadały ograniczeń w przypadku kontroli żywiołów. Jeżeli nie wszystkie, to przynajmniej te I generacji — najstarsze, stworzone przez Boga.

SPRAWA DRUGA — ARTEFAKTY KONTROLI ŻYWIOŁÓW
Zacytuję:

Spoiler:

Krótko ujmując: pojawiła się propozycja, aby artefakty dotyczące kontroli żywiołów działały 2 posty i posiadały większe niż dotychczas ograniczenia.

SPRAWA TRZECIA — OGRANICZENIE POSIADANIA ARTEFAKTÓW
Dodatkową opcją, jaką nam przedstawiono, jest ograniczenie artefaktów dla wymordowanych i aniołów, ponieważ mogą posiadać moce.
Shin